Svetainės skelbimai

(Šiame forume dar nėra diskusijų temų)


Kursai

DORINIS UGDYMAS (ETIKA) TP, VR - 20

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: NIJOLĖ BAGDONAVIČIENĖ

DORINIS UGDYMAS (ETIKA) AP-20/1,2

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: NIJOLĖ BAGDONAVIČIENĖ

LIETUVIŲ K. TP-19

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: NIJOLĖ BAGDONAVIČIENĖ

LIETUVIŲ K. AP-20/1

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: NIJOLĖ BAGDONAVIČIENĖ

LIETUVIŲ K. 2G/2

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: NIJOLĖ BAGDONAVIČIENĖ

Biologija 12 klasė

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: IRENA BALTRUKĖNIENĖ

Biologija 11 klasė

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: IRENA BALTRUKĖNIENĖ

CHEMIJA 2G/2

Kursų kategorija: Kita
  • Dėstytojas: AUDRONĖ LIUDVINAVIČIENĖ

Istorija 9 klasėms

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas

Biologija 1G-20

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: LAIMUTĖ SANKAUSKIENĖ

Informacinės technologijos 9 kl.

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS MEKŠĖNAS

LIETUVIŲ K. 1G

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: NIJOLĖ BAGDONAVIČIENĖ

CHEMIJA 1G

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: AUDRONĖ LIUDVINAVIČIENĖ

Muzika 1G

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: SANDRA GUGINIENĖ

Muzika

Kursų kategorija: 9 klasė
  • Dėstytojas: SANDRA GUGINIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra IG/19-1

Kursų kategorija: 9 klasė

ŽMOGAUS SAUGA

Kursų kategorija: 9 klasė

Technologijos 1G-19/1, 1G-19/2

Kursų kategorija: 9 klasė

Biologija 2G-19/2

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: LAIMUTĖ SANKAUSKIENĖ

DORINIS UGDYMAS (ETIKA) 2G

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: NIJOLĖ BAGDONAVIČIENĖ

Muzika 2G/2

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: SANDRA GUGINIENĖ

Muzika 2G/1

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: SANDRA GUGINIENĖ

CHEMIJA 2G/1

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: AUDRONĖ LIUDVINAVIČIENĖ

CHEMIJA 10 klasė

Kursų kategorija: 10 klasė

Bandomasis kursas

Kursų kategorija: 10 klasė

Matematika 10 kl.

Kursų kategorija: 10 klasė

Technologijos 10 kl.

Kursų kategorija: 10 klasė

Informacinės technologijos 10 kl.

Kursų kategorija: 10 klasė
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS MEKŠĖNAS

VR-19;PR-19;AP-19/1;TP-19 Užsienio (anglų) k.

Kursų kategorija: 11 klasė

Biologija 11 klasės

Kursų kategorija: 11 klasė

Bendrasis ugdymas

Kursų kategorija: 11 klasė

Lietuvių kalba ir literatūra PR/VR-19, AP-19/1, AP-19/2

Kursų kategorija: 11 klasė

Biologija TP -19

Kursų kategorija: 12 klasė
  • Dėstytojas: VILMA ŽVYBIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra AP-18, VR/PR-18, TP-18

Kursų kategorija: 12 klasė

CIVILINĖ SAUGA

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

Apmušalų klijavimas AP-19/1, AP-19/3

Kursų kategorija: Statyba

Sriubų, karštųjų patiekalų ir padažų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas

Kursų kategorija: Virėjai

Saldžiųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas

Kursų kategorija: Virėjai

Turto dokumentų tvarkymas ir registravimas apskaitoje

Kursų kategorija: Apskaita
  • Dėstytojas: DALIA ŠEINAUSKIENĖ

Socialinis darbas

Kursų kategorija: Socialiniai mokslai

Informacijos valdymas

Kursų kategorija: Socialiniai mokslai